HAKKIMIZDA

UYSAL GÜVENLİK

UYSAL ÖZEL GÜVENLİK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. GÜVENLİK SEKTÖRÜNDEKİ İHTİYACIN GİDERİLMESİ ETKİN, KALİTELİ VE GÜVENİLİR BİR HİZMETİN YERİNE GETİRİLMESİ AMACIYLA ; GEÇMİŞ TECRÜBE, DENEYİM VE BİRİKİMLERİN BİR ARAYA GETİRİLMESİ İLE ; 5188 YASA İLE İSTENİLEN YASAL PROSEDÜRLERİ YERİNE GETİRİLEREK KURULMUŞ VE FAALİYETLERİNE BAŞLAMIŞTIR.

UYSAL ÖZEL GÜVENLİK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. KARDEŞLİK OLGUSUNA SAHİP ÇALIŞANLAR BÜTÜNÜDÜR.

UYSAL ÖZEL GÜVENLİK VE EĞİTİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. GÜVENLİK; ADINA YAKIŞIR BİR VAZİYETTE, ASLİ GÖREVLERİNDE DAHA AKTİF VE ETKİLİ OLMAYI GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN DEVLETİN İLGİ ALANINI DARALTTIĞI ÖZEL GÜVENLİK SEKTÖRÜNDE YAŞANAN GELİŞİM VE DEĞİŞİME PARALEL OLARAK; PROFESYONEL YÖNETİM, UZMAN KADRO DESTEĞİ VE TECRÜBELİ HİZMET PERSONELİ İLE İNANILAN, GÜVENİLEN, SAYGI DUYULAN, YAPICI VE YÖNLENDİRİCİ BİR KURUM OLMAK, ÖLÇÜLÜ BÜYÜMEYİ, İLKLERİ GERÇEKLEŞTİRMEYİ VE DEVAMLILIĞI HEDEF ALARAK, MÜŞTERİLERİNİN KALİTELİ HİZMET MEMNUNİYETİNİ SAĞLAMAKTIR.

ÇEVREYE DUYARLI, TOPLUMA, MÜŞTERİLERİNE VE ÇALIŞAN­LARINA GÜVEN VEREN, HUKUK ÇERÇEVESİNDE BELİRTİLEN ETİK KURALLARI BAĞLAYICI BİR ŞART VE ZORUN­LULUK KABUL EDEREK, BU DEĞERLERİ SÜREKLİ ARTTIRARAK GELİŞMEKTEDİR.

EĞİTİM

5188 SAYILI ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİNE DAİR KANUN ÇERÇEVESİNDE ÖNGÖRÜLEN; ÖZEL GÜVENLİK HUKUKU VE KİŞİ HAKLARI, GÜVENLİK TEDBİRLERİ, GÜVENLİK SİSTEM VE CİHAZLARI, TEMEL VE İLK YARDIM, OLAY YERİ KORUMA, YANGIN GÜVENLİĞİ VE TABİİ FELAKETLERDE MÜDAHALE TARZI, PATLAYICI MADDELER, ETKİLİ İLETİŞİM, KALABALIK YÖNETİMİ, KİŞİ KORUMA, UYUŞTURUCU MADDE BİLGİLERİ, SİLAH BİLGİSİ VE ATIŞ DERSLERİNE İLAVETEN;

ŞİRKET, TANIM VE TANITIMI
• TOPLAM KALİTE
• GENEL GÖRÜNÜM
• DİSİPLİN
• KONTROL VE DENETİM
• YAZIŞMALAR
• RAPORLARIN TANZİMİ
• DAVRANIŞ ÖZELLİKLERİ
• GENEL TALİMATLAR

TEKNİK, ELEKTRİK VE ELEKTRONİK CİHAZLARIN TANITIMI
• TOPLUMSAL OLAYLARDA VE OLAĞANÜSTÜ HALLERDE HAREKET TARZLARI
• HALKLA İLİŞKİLER EĞİTİMİMİZ KAPSAMINDADIR

VİSYON

2000’li yıllarda, özel güvenlik sektöründe yaşanan çağdaş gelişimi ve değişimi yakalamak, profesyonel kadro ve teknoloji desteğiyle; fiziki, teknik, insani imkan ve yöntemleri kullanarak, sektörel başarı çizgisini yükseltmek, sektörde öncü, yönlendirici, yapıcı, lider, inanılan, güvenilen, saygı duyulan, başarılı bir kurum olmayı devam ettirmek, organizasyon, sermaye yapısı, pazar payı gibi alanlarda büyümektir. UYSAL ÖZEL GÜVENLİK bu hedefleri oluştururken, alanında yeterli bilgi ve donanıma sahip, tüm sorumluluklarının bilincinde, genç, uzman ve dinamik kadrosunun yarattığı enerjiye inanmıştır.

MİSYON

Güvenlik hizmet sunumunda yurt içinde ve yurt dışında araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla önderlik etmeyi hedefleyen Kurumumuz, güvenlik konusunda şirketimizde oluşmuş bilgi birikimi ile Türkiye’deki özel güvenlik sektörünün gelişimine katkı da bulunacak şekilde resmi makamlara ve diğer kuruluşlarla çalışmalar gerçekleştirmektedir. UYSAL ÖZEL GÜVENLİK’ in temel hedefi; kişisel ve kurumsal koruma ve güvenlik hizmetini sağlayan kadroların görevlerini etkin ve etkili olarak yerine getirerek, terörizm, hırsızlık, mal hasarları, beyaz yaka suçları, bilginin kötüye kullanılması ve mali bilgilerin suiistimali gibi genel veya özel alanlarda güvenlik açısından tehdit oluşturan; giderek çeşitliliği artan ve yoğunlaşan risklerin ortadan kaldırılmasında yardımcı olmaktır

UYSAL ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

ÇEVREYE DUYARLI, TOPLUMA, MÜŞTERİLERİNE VE ÇALIŞAN­LARINA GÜVEN VEREN, HUKUK ÇERÇEVESİNDE BELİRTİLEN ETİK KURALLARI BAĞLAYICI BİR ŞART VE ZORUN­LULUK KABUL EDEREK, BU DEĞERLERİ SÜREKLİ ARTTIRARAK GELİŞMEKTEDİR.

İletişim